Przeskocz do treści

Dawni wikariusze

ks. Marcin Żugaj

Ks. Marcin ukończył Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie. Święcenia kapłańskie przyjął 30 maja 2015 roku z rąk Ks. Kard. Kazimierza Nycza. Przez ostanie dwa lata kształcenia w seminarium odbywał praktyki duszpasterskie w naszej parafii, a następnie tuż po święceniach kapłańskich został posłany do nas - przybył do nas jako neoprezbiter.

Posługiwał jako wikariusz od 20 lipca 2015 roku do 22 sierpnia 2019 roku.

Imieniny: 11 listopada, we wspomnienie Św. Marcina z Tours.

ks. Damian Petk

Ks. Damian ukończył Archidiecezjalne Seminarium Misyjne "Redemptoris Mater", które mieści się w Warszawie, na Młocinach. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk Jego Ekscelencji Ks. Abpa Kazimierza Nycza dn. 2 czerwca 2012 r., w wigilię Uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Do naszej Parafii posłany został jako neoprezbiter, tzn. tuż po święceniach kapłańskich.

Obowiązki wikariusza pełnił od 26 sierpnia 2012 r. Wcześniej, jako kleryk związany był z jedną ze Wspólnot Neokatechumenalnych naszej Parafii. Z końcem lipca 2016 do wakacji 2018 roku posługiwał w parafii św. Teresy we Włochach. Obecnie na misji we Włoszech.

Imieniny: 26 września, we wspomnienie ŚŚ. męczenników, Kosmy i Damiana.
Kontakt mejlowy:

ks. Paweł Daszczyński

Ks. Paweł przybył do nas z parafii Św. Ojca Pio w Warszawie-Ursynowie. Ukończył Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie, zaś święcenia kapłańskie przyjął 28 maja 2011 roku z rąk Ks. Abpa Kazimierza Nycza.

W naszej parafii posługiwał przez 3 lata - od 26 sierpnia 2012 roku do 19 lipca 2015 roku. Od sierpnia 2015 roku posługuje na Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii.

Imieniny: 29 czerwca, w uroczystość ŚŚ. Piotra i Pawła.

ks. Mateusz Gluza

Ks. Mateusz przybył do naszej parafii najpierw jako diakon, gdy posługiwał nam w czasie swoich praktyk seminaryjnych, następnie jako neoprezbiter - świężo wyświęcony kapłan. Ks. Mateusz ukończył Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie, zaś święcenia prezbiteratu przyjął dnia 22 maja 2010 roku z rąk Ks. Abpa Kazimierza Nycza. Dwa dni później, 24 maja w naszej parafii odprawił Mszę prymicyjną.

W naszej parafii jako kapłan posługiwał przez 3 lata (od 26 sierpnia 2010 do 25 sierpnia 2013 roku).

Imieniny: 21 września, w święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.